Zadbaj o swoje finanse - znajdź OC dla swojego pojazdu z mfind.pl

Po nieobecności spowodowanej głównie studiami, czas powrócić na bloga. Dziś z dość istotną tematyką zwłaszcza dla osób posiadających auto lub tych, które chcą je nabyć w najbliższym czasie, czyli o tym jak zadbać o swoje finanse z pomocą kalkulatora OC i AC mfind. Osoby, które są już w posiadaniu auta, wiedzą, że aby wyjechać na polskie drogi, potrzebne są dwie rzeczy - aktualne badania techniczne pojazdu oraz aktualna polisa odpowiedzialności cywilnej czyli OC. Warto też wspomnieć, że brak obowiązkowego ubezpieczenia skutkuje nałożeniem niemałej kary pieniężnej.
W bieżącym roku ceny obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych niestety wzrosły i choć na rynku mamy wielu ubezpieczycieli z różnymi ofertami, nie warto kupować pierwszego lepszego OC. Warto też zapamiętać, że niezależnie od wysokości składki suma gwarancyjna w przypadku kolizji bądź wypadku zawsze wynosi tyle samo, czyli 1 000 000 euro w przypadku szkody na pojeździe i 5 000 000 w przypadku szkody na osobie.
Jeśli jednak jesteście osobami ceniącymi swój czas i nie chcecie odwiedzać dziesięciu agentów ubezpieczeniowych, bądź pukać do drzwi różnych multiagencji, polecam skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń OC/AC mfind.pl.

Dlaczego akurat mfind.pl?

Zacznijmy od oszczędności czasu, jaką gwarantuje porównywarka - OC i AC możemy kupić w ciągu 5 minut online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Drugą rzeczą jest oszczędność pieniędzy - mając kilka ofert z różnych towarzystw, możemy wybrać tę najkorzystniejszą dla nas pod względem ceny lub tego co oferuje ubezpieczyciel, czyli np. ubezpieczenie NNW, assistance czy też ubezpieczenie opon. Kupujesz świadomie - każda oferta jest jasno opisana i wiesz, że nie kupujesz kota w worku. Kolejną rzeczą, która zadba o naszą wygodę, jest przesłanie kalkulacji na naszego maila, dzięki temu nie musimy wpisywać danych od nowa, a za pomocą jednego kliknięcia w link wyświetlają nam się wszystkie oferty przygotowane specjalnie dla nas.Poniżej możecie zobaczyć przykład propozycji ubezpieczeń dla mojego auta, wyliczonych za pomocą porównywarki ubezpieczeń mfind.pl. Oczywiście liczba prezentowanych ofert i ceny są zależne od modelu samochodu i danych kierowcy, który wykonuje kalkulację, więc w Waszym przypadku wyniki będą wyglądać inaczej.


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.