Książka na lipiec | Zacznij od dziś. Poznaj siebie.

Tym wpisem przekraczamy półmetek cyklicznej serii postów "Książka na...". Po raz siódmy w tym roku możecie zobaczyć książkę po którą warto sięgnąć i po raz pierwszy jest to książka kreatywna. Do tej pory sięgałam po książki podróżnicze czy też poradniki dla blogerów, tym razem w moje ręce trafiła książka, która pozwoliła zaspokoić potrzebę tworzenia. Ponadto mam już kolejne ciekawe pozycje książkowe, które ukażą się w najbliższych miesiącach. Jeśli nie widzieliście ostatniej edycji czyli Książka na czerwiec| Slow life. Zwolnij i zacznij żyć, koniecznie nadróbcie zaległości :)


Kim naprawdę jestem? Co uważam za najważniejsze? Czym pragnę się w życiu zajmować? Dokądkolwiek zmierzasz, ten interaktywny dziennik pomoże Ci tam dotrzeć, a jednocześnie zrozumieć więcej. Znajdziesz w nim inspirujące cytaty i ćwiczenia, które skłonią Cie do refleksji. Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w sobie. 
"Niezwykłe, urocze i najzupełniej cudowne. Wspaniały przewodnik żeglugi po wszystkich zakątkach wyobraźnia". Meera Lee Patel jest ilustratorką i pisarką. Mieszka w Nowym Jorku na Brooklynie.
Jest to pierwszy egzemplarz książki z rodzaju tych kreatywnych. Do tej pory uważałam się na nie już zbyt posunięta w latach. Nic bardziej mylnego. 128 stron przepełnionych pięknymi ilustracjami oraz zadaniami do wykonania. Książka uzupełniona jest motywującymi cytatami. Z ogromną chęcią wypełniałam kolejne zadania - tu warto zaznaczyć, że przyda Wam się dużo kredek, flamastrów i kolorowych długopisów. Każda kolejna strona, to kolejna piękna ilustracja, kolejny cytat i kolejne zadanie. W rękach miałam kilka tego typu dzienników, jednak dopiero ten przyciągnął moją uwagę. Prawdopodobnie za sprawą dużej ilości kolorów. Książka jest fajnym pomysłem na prezent dla twórczych osób oraz tych które lubią wypełniać inspirujące zadania.

1 komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

  1. Ciekawa książka, zapowiada się bardzo kreatywnie i twórczo, a i możliwość wyrażenia siebie, tak jak lubię najbardziej. :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.