Manicure hybrydowy w domu - co warto kupić.

Manicure hybrydowy podbił serca wielu kobiet na całym świecie.  Pozwalający zapuścić paznokcie oraz niebywale trwały manicure nosi dziś znaczna część dziewczyn. Sama rozpoczęłam swoją przygodę z malowaniem paznokci kilka miesięcy temu. Radości nie ma końca, wreszcie mam długie paznokcie o których zawsze marzyłam, jednak łamały się one na potęgę, dodatkowo za pomocą różnych kolorów lakierów, pyłków i naklejek wodnych w domu tworzę własne paznokciowe koncepcje. Dzisiejszy wpis skierowany jest głównie do dziewczyn takich jak ja, które marzą o długich paznokciach i chciałyby tworzyć własny manicure w warunkach domowych.
Manicure hybrydowy - co warto kupić?

Niezbędne:

1. Lampa - na pierwszym miejscu stawiam główny sprzęt do tworzenia manicure hybrydowego czyli lampa. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, od dużych lamp tunelowych po małe mostki LED. Swoją przygodę zaczynała z dużą lampą tunelową, która utwardzała lakier w 2 minuty, po czasie zdecydowałam się na mały poręczny mostek SUNMINI. Wyposażony jest 6 diodowych lampek i utwardza lakier w zaledwie 30 sekund. Pomimo swoich małych rozmiarów, nie jest gorszy od poprzedniej lampy z której korzystałam, wręcz przeciwnie mostek spełnia swoje zadanie w 100% w znacznie krótszym czasie niż jego poprzedniczka. 
2. Lakiery hybrydowe - na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących lakiery hybrydowe. W moim zestawie znajdują się lakiery dostępne na polskim rynku czyli Silcare oraz lakiery, które można nabyć na zagranicznym rynku a które podbiły moje serce w ostatnim czasie czyli Focallure.


3. Baza i top - to kolejne produkty, które są niezbędne do wykonania manicure hybrydowe. Na rynku znajdziemy również produkty 2w1 jednak w ostatnim czasie zaczęłam korzystać z bazy i topu jako dwóch oddzielnych produktów i to rozwiązanie zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

4.Primer - czyli specyfik wytrawiający płytkę paznokcia. Primer poprawia przyczepność manicure hybrydowego do płytki paznokcia.

5. Aceton, cleaner i waciki bezpyłowe - aceton niezbędny jest do zdejmowania manicure hybrydowego natomiast cleaner służy do odtłuszczenia płytki paznokcia oraz przetarcia topu w końcowej fazie robienia manicure. Waciki bezpyłowa razem z cleanerem tworzą nieodłączną całość. Nie zostawiają one na paznokciach żadnych niepożądanych pyłków.6. Patyczki z drzewa pomarańczowego, radełko do skórek, pilniki bananowe i blok polerski - czyli akcesoria niezbędne do przygotowania skórek i paznokci przed położeniem manicure hybrydowego. Wszystkie akcesoria jeśli chodzi o koszta to sprawy groszowe. Dodatki:

1. Pyłek holo, Metal Manix, efekt syrenki - u mnie króluję marka Indigo, to właśnie oni posiadają najpiękniejszą i najprawdziwszą syrenkę, teraz wprowadzili efekt lustra czyli produkt Metal Manix Multi Chrome a pyłek holo mieni się najpiękniej pod słońce. Mam to szczęście, że w Lublinie mogę kupić te produkty stacjonarnie.2. Naklejki wodne - w mojej kolekcji znalazło się ponad 60 arkuszy, są różne rodzaje naklejek, jedne pokrywają całą płytkę paznokcia, inne mają określone kształty. Można je nabyć za grosze, ja za zestaw 50 arkuszy zapłaciłam zaledwie 8zł.3. Klipsy do zdejmowania manicure hybrydowego - ostatni gadżet, który okazał się bardzo przydatny to klipsy do zdejmowania hybryd. Swój zestaw kupiłam na zagranicznej stronie za z
aledwie 3zł/10szt stacjonarnie taki zestaw kosztuję około 20zł. 


A Wy jakich dodatków używacie do tworzenia manicure hybrydowego? Dajcie znać w komentarzach :)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.