Yankee Candle - Sea Harbour

Lato, jest teoretycznie takim okresem kiedy ludzie stronią od świec. Ja też stroniłam. 30 stopniowe upały nie napawają optymizmem, na szczęście lato w tym roku jest dość kapryśne i w chłodne, burzowe dni świeca staje się idealnym kompanem. Tym razem sięgnęłam po Sea Harbour w dużej świecy czyli zapach, który do Polski dotarł w ramach amerykańskich limitek. Jeśli więc szukacie idealnej świecy na lato, zapraszam do lektury.

ozdoby do butów loft37 biedronka



Duży słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o odświeżającym zapachu oceanu połączonym z aromatem dojrzałych cytrusów, jaśminu i słodkiej wanilii.

Sea Harbour to jeden z tych zapachów, który stwarza pozory męskich świeżych aromatów czy też rześkiej morskiej bryzy. Nic bardziej mylnego, to zapach pełen ciepła, kremowy, lekko słodki. Do złudzenia przypomina mi zapach Golden Sands. Duży słój w tym przypadku jest bardzo uzasadniony, bo zapach ten jest idealnym towarzyszem chłodniejszych dni. Jeśli więc lubisz otulające i słodkie aromaty - sięgnij po Sea Harbour bo został stworzony właśnie dla Ciebie :).








Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.