Książka na sierpień | Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!

Książka na... ma już swoją ósmą edycję :) Sukcesywnie co miesiąc podrzucam Wam książkowe propozycje po które według mnie warto sięgnąć, tym razem będzie to modowy poradnik. Tego typu książek na swojej półce posiadam dokładnie trzy jednak dzisiejsza pozycja to prawdziwa rewolucja :) W tym miejscu muszę zaznaczyć, że bardzo lubię książki wydawane przez blogerki i chętnie po nie sięgam. Dziś poznajcie poradnik Radzkiej :)
Moda jest jedną z najbardziej ulotnych dziedzin kultury, lecz jednocześnie ma duży wpływ na to, jak się czujemy we własnej skórze, co osiągamy dzięki swojemu wizerunkowi. Ktoś, kto wie, że świetnie wygląda, zupełnie inaczej myśli, jest pewny siebie i bardziej zmotywowany. To nie głupie ciuszki, to potężna energia, którą można w pełni wykorzystać. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak podkreślić ubiorem swoją urodę, znaleźć atuty sylwetki, zatuszować niedoskonałości i świadomie dobierać idealne - koniecznie kup tę książkę.

W tym poradniku, napisanym przez Magdalenę Kanoniak, specjalistkę od stylu i wizerunku, autorkę popularnego vloga, znajdziesz przegląd najważniejszych kwestii związanych z modą. dowiesz się, jakie kolory pasują  do Twojej karnacji, a jakie fasony do Twojej sylwetki. Wspólnie z autorką obalisz mity modowe i zrozumiesz, jak ważną rolę może odgrywać dress code. Odkryjesz, jakie właściwości mają różne tkaniny i dlaczego warto stawiać na najwyższą jakość. Radzka doradzi Ci też, jak z głową robić zakupy i na co zwracać uwagę.

Zacznę od oprawy i choć nie powinno oceniać się książki po okładce, ja na okładkę zwracam dużą uwagę. Uwielbiam twarde oprawy, które są zdecydowanie trwalsze niż te miękkie. Książka Radzkiej spełnia ten wymóg :) Przede wszystkim książka została pięknie wydana, dużo zdjęć, dobrej jakości papier itp. Jednak przejdźmy do jej treści. W książce moją uwagę przykuł fakt, że przy podziale na sylwetki zostały umieszczone tabele z wymiarami - brawo! To rewelacyjny pomysł i duże ułatwienie dla osób, które nie są w stanie określić typu swojej figury. Ponadto analiza kolorystyczna i historie znanych marek urozmaicają treść typowego poradnika modowego. Każda sylwetka została szczegółowo opracowana, do każdej podane są propozycje kolorów i krojów ubrań. To kolejna cenna rzecz w tego typu książce. W moim odczuciu ten poradnik modowy to świetna pozycja dla osób, które chcą poznać tajniki ubioru oraz wiedzę jakie kroje, kolory i tkaniny wybierać, żeby czuć się w nich i wyglądać najkorzystniej. 
Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.