Mały element wielkiej wagi czyli idealny prezent na Dzień Chłopaka

Dzień chłopaka zbliża się wielkimi krokami, w tym czasie my - kobiety gorączkowo poszukujemy prezentu idealnego, który zostanie długo w pamięci naszego wybranka a także będzie służył jak trzeba. Czy zastanawiałyście się nad prezentem, który przypadnie do gustu każdemu? Jedni lubią grać na konsoli, inni aktywnie spędzają czas warto jednak pomyśleć o rzeczy z której ucieszy się każdy mężczyzna. Razem z Ł. przerabialiśmy już praktyczne gadżety. Były portfele, skórzane torby itp Jak wiadomo ile mężczyzn tyle gustów jednak drogie Panie czy któraś z Was zastanawiała się jaki jest najbezpieczniejszy prezent dla faceta? Moim zdaniem pasek do spodni to rzecz, której użyje każdy mężczyzna. I chociaż pasek sam w sobie jeszcze tak nie zachwyca, w chwili kiedy postawimy na ciekawy detal np ozdobna klamra czy też dobrą markę, staje się on prezentem idealnym.


Mężczyźni mają różne gusta, jedni każdego dnia zakładają koszule i garnitury inni z kolei sięgają po luźniejszy styl wybierając jeansy i t-shirt. Fajny pasek może okazać się idealnym dopełnieniem nie tylko dla eleganckiego mężczyzny ale również dla luzaka. Prezent który posłuży zarówno podczas codziennych wyjść ale może okazać się równie przydatny na eleganckich spotkaniach.


Mały element wielkiej wagi pełni funkcję nie tylko praktyczną ale jest niekiedy zwieńczeniem stroju naszego wybranka. 

Do wyboru mamy wiele marek takich jak Calvin Klein, Hugo Boss, Tommy Hilfiger czy też Wrangler.

Poniżej znajdziecie moich faworytów wśród tego elementu stroju :) A jeśli jeszcze nie macie prezentu dla swoich mężczyzn zerknijcie na Zalando :)


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.