Pomysłowe prezenty z eprezenty.pl

Listopad powoli dobiega końca czas do świąt kurczy się w oka mgnieniu a przedświąteczna gorączka mija głównie na poszukiwaniu prezentów. Ostatnio dużą popularnością cieszą się personalizowane gadżety. To idealny pomysł na prezent zwłaszcza, że możliwości jest wiele począwszy od kubków z zabawnymi napisami, personalizowanych notesów, grawerowanych piór czy też obrazów powstałych z naszych zdjęć. Tego typu rzeczy oraz wiele innych pomysłów na prezent znajdziecie w sklepie eprezenty.pl, który oprócz szerokiej gamy produktów oferuje pełną personalizację dzięki czemu możemy stworzyć na prawdę wyjątkowy podarunek.


W moje ręce trafiły dwa porcelanowe kubki, które od razu stały się moimi ulubieńcami do porannej i popołudniowej kawy a także świetnie dopełniają zdjęcia swoim wyglądem. Jeśli więc marzy Wam się kubek rodem ze zdjęć z Tumblr już wiecie gdzie możecie taki znaleźć. Kolejną rzeczą, która towarzyszy mi na co dzień jest kubek termiczny - towarzysz wizyt na uczelni i tras pokonywanych autem. Ciepła kawa zawsze pod ręką w dodatku z personalizowanym napisem. Do wyboru są również inne opcje kolorystyczne. Kubek posiada zamknięcie jak termos dzięki czemu nie przecieka a to niezmiernie ważne w tego typu rzeczach.

Ostatnią rzeczą jest personalizowany notes. Sklep oferuje wiele wzorów na których można umieścić dowolnie wybrany napis a także swoje zdjęcie. Taki notatnik to idealny prezent dla osób lubiących organizacje czasu, mój posłuży mi do rozpoczęcia przygody z bullet journal. Oprócz notesów można również znaleźć w sklepie książkowe kalendarze, które także możemy zaprojektować wedle uznania.Na stronie eprezenty.pl znajdziemy prezenty na różne okazje, atutem sklepu jest fakt, że personalizacja produktów wliczona jest w ich cenę a zamówione rzeczy można dodatkowo poprosić o zapakowanie na prezent. 

Więc jeśli aktualnie poszukujecie inspiracji i prezentów na Mikołajki czy też nadchodzące święta pamiętajcie, że personalizowane prezenty cieszą się ogromną popularnością ;)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.