Mikołajkowe Spotkanie blogerów w Lublinie

Jak pewnie zauważyliście spotkania blogerów na lubelszczyźnie nie zwalniają tempa. Ostatnio widziałyśmy się w Lubartowie, tym razem przyszedł czas na Lublin. Przyznam szczerze, że pamiętam te czasy kiedy sama organizowałam spotkania i wiem ile potrzeba włożyć pracy i czasu w dopięcie wszystkiego na ostatni guzik - czasem mi tego brakuje jednak ze względu na zmianę pracy wiem, że jest to nierealne więc dziękuję organizatorkom za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w kolejnym spotkaniu blogerów na lubelszczyźnie!

Spotkaliśmy się w dobrze znanym mi lokalu Dziki Wschód - kraftowe piwo, nieziemsko dobra pizza, to kwintesencja tego miejsca. Czternastu blogerów - tak dobrze widzicie ;) bo tym razem grono nie było w 100% babskie.

A tak przedstawia się lista uczestników: Klaudia, Marta, Agnieszka, Milena, Sylwia, Aleksandra, Olga, Wioletta, Anna, Gosia, Ola, Magda, Michał i ja!

Spotkanie miało na celu wesprzeć rodzime Hospicjum im. Małego Księcia - osobiście nie mogłam zostać do części z licytacjami ale również dorzuciłam cegiełkę od siebie.

Organizatorkom raz jeszcze dziękuję za zaproszenie :)

7 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. Przepiękna fotorelacja :) uwielbiam takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze dowiaduję się o spotkaniu, po spotkaniu czy jest jakaś tajna grupa o której nie wiem? Bo chętnie w owym spotkaniu wzięłabym udział
  Pozdrawiam, Madda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma żadnej tajnej grupy ;) na każdym ze spotkań pojawiają się nowe osoby :)

   Usuń
 3. Uwielbiam takie blogerskie spotkania. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Było super! Tylko jak zawsze za krótko!

  OdpowiedzUsuń
 5. już teraz w lutym, to nie ma, że wpadasz na chwilę! :) <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam, że fantastyczne spotkanie! Koleżanka specjalnie dla mnie przyniosła prosto z tamtego wydarzenia kosmetyki z L'biotici :) wie co dobre! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.