Personalizowane gadżety jako idealny pomysł na prezent


Znacie to uczucie kiedy poszukujecie idealnego prezentu dla swoich bliskich a w Waszej głowie jest tylko pustka? Wtedy zaczynacie maraton po sklepach stacjonarnych czy też internetowych w poszukiwaniu idealnej rzeczy, która mogłaby zaskoczyć obdarowywaną osobę. Pomysłów mogą być setki ale czy sprawdzą się w przypadku dziecka, nastolatki i osoby dorosłej? Personalizowane gadżety to idealny pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku a fotogadżety wywołają uśmiech na twarzy każdego kto je dostanie. W ofercie FotoPrint.pl na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Dla miłośników kawy
Osobiście jestem wielką miłośniczką kubków wszelkiej maści. Duże, małe, minimalistyczne albo z dużą ilością zdobień jednak najbardziej lubię te spersonalizowane. Mam wtedy pewność, że kolejny kubek który trafia do mojej kolekcji nie będzie taki sam jak poprzednie. Dodatkowo jeśli kubek ma możliwość przypominania mi o miłych chwilach umieszczoną na sobie grafiką jest zawsze częstym towarzyszem do porannej kawy. Ciekawą opcją są fotokubki: zwykłe ze zdjęciem, magiczne a także te dla dzieci z różnymi zwierzęcymi wzorami.

Dla najmłodszych
            Nie od dziś wiemy, że dzieci lubią pluszaki. Małe, duże, w formie breloków czy tradycyjnych przytulanek. Jak sprawić żeby maskotka wyróżniała się z tłumu innych? Odpowiedzią jest zdjęcie! Na pewno każdy maluch ucieszy się z zabawki, która na swojej koszulce będzie mieć nadrukowane jego zdjęcie.


Dla miłośników odpoczynku
            Kto nie lubi spędzić wolnego popołudnia chociaż przez chwilę w łóżku? Albo przedłuża poranną drzemkę o chociażby 5 minut? Miłośnikom odpoczynku i dużej ilości poduszek również można podarować spersonalizowany prezent w postaci poduszki bądź poszewki z wybranym wcześniej zdjęciem.

Dla typowych gadżeciarzy
            Breloki, podkładki pod mysz, magnesy czy też otwieracze do butelek – to idealna propozycja dla osób lubiących drobne gadżety. Każdy ma w rodzinie kogoś, kto lubi użyteczne drobiazgi i ucieszyłby się np. z podkładki pod mysz ze swoim zdjęciem.


11 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

 1. lubię tego typu gadżety, choć raczej w firmie przedmiotów codziennego użytku :-) np. kubki, podkładki z moim logo itd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jestem gadżeciarą i nie lubię zbędnych rzeczy. Bliskim zwykle wiem, co potrzeba. Jeśli personalizowane,to u nas kalendarze lub fotoksiążki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny prezent dla rodziców czy dziadków. Ale sama nie wiem, czy chciałabym taki dostać 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny upominek dla rodziny, ale osobiście przestały mi się podobać ostatnio takie bajery...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli chodzi o fotogadżety, to najczęściej robię fotoobrazy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest na pewno świetny pomysł, przyjemne z pożytecznym :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne pomysły :)Ma maskotkę z koszulką w życiu bym nie wpadła

  OdpowiedzUsuń
 8. miałam kiedyś poduszkę ze zdjęciem... ale miłość minęła i gdzieś poszewkę schowałam głęboko :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super pomysły na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uważam, że takie rzeczy to przesłodka rzecz na prezent :D

  ZAPRASZAM NA BLOGA

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.