Zadbaj o formę swoich sprzętów na wiosnę!

    Po siarczystych zimowych mrozach wreszcie dobre wieści – wiosna ponoć zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie warto zaprowadzić w swoim życiu zmiany! Czy zastanawiałyście się kiedyś co wspólnego ma ze sobą program antywirusowy i dbanie o naszą formę? Pewnie teraz zaśmiejecie się pod nosem i pomyślicie co ma piernik do wiatraka – uwierzcie, że wiele. Dziś skupimy uwagę na zadbaniu o formę sprzętów z których korzystamy każdego dnia – laptop, tablet, smartfon to urządzenia bez których nie możesz się obejść? Poznaj rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się ich sprawnością i szybkością.  AVG ULTIMATE = idealny trening dla Twojego komputera 

    Program antywirusowy AVG Ultimate jest dla Twojego komputera tym czym dla Ciebie bycie fit.  Antywirus to nic innego jak profilaktyka, zapobieganie chorobom a także dbanie o dobrą kondycję Twojego komputera. Pamiętaj jednak, że to regularność działań wpływa pozytywnie na efekt finalny. Jeśli chronisz swoje ciało przed kontuzjami, zadbaj również o ochronę swoich sprzętów przed takimi rzeczami jak SPAM, wirusy czy też zainfekowanymi stronami internetowymi. Dzięki opcji planowania „treningów” program AVG Ultimate ustala regularne skanowanie, automatyczne sprawdzanie poczty, www a także automatycznie działa w przypadku wykrycia wirusa.  Oprócz treningów sięgasz często po odżywki i izotoniki, które pozwalają Ci podkręcić tempo działania? AVG TuneUp to program, które wzmocni Twój sprzęt i zadziała na niego tak jak na Ciebie działają odżywki. Program działa jak energetyk – komputer nie męczy się zbyt szybko dzięki czemu Ty nie frustrujesz się, że Twój sprzęt działa wolniej, trudniej a w dodatku męczy się z niepotrzebnymi plikami.  

AVG TuneUp 

 Zwiększa ilość wolnego miejsca na dysku – organizm oczyszczony z toksyn, które odkładają się w ciągu całego życia czuje się lepiej i ma w sobie więcej energii.  
Zwiększa żywotność baterii – działa jak energetyk dla Twojego sprzętu, daje power do działania. Znasz to uczucie, kiedy masz w sobie więcej energii i czujesz, że możesz więcej? Pomyśl, że Twój komputer też może doznać takiego zastrzyku energii.  
Start Up Manager – przyspiesza uruchamianie komputera. Ta funkcja programu zapewnia naszym sprzętom pewnego rodzaju „rozgrzewkę” czyli przygotowuje je do czasem całodniowych ćwiczeń i wysiłku, jej działanie możemy porównać do suplementu, który rozgrzewa mięśnie przed startem co pozwala łatwiej i szybciej wystartować w „wyścigu”.  


Dlaczego AVG? 

  •  posiada nową opcję wyłączenia kamery 
  •  jest łatwy i prosty w instalacji 
  •  nie posiada limitu stanowisk – kupujesz raz, instalujesz na dowolnej liczbie sprzętów 
  •  jedna licencja na komputery i smartfony 
  •  darmowa pomoc techniczna po polsku  
  •  chroni przed przeróżnymi zagrożeniami czyhającymi na nasze sprzęty 


Jeśli rozpoczęłaś dbanie o swoja formę na wiosnę nie zapomnij zadbać o kondycję swoich sprzętów a odwdzięczą Ci się przyjemnym użytkowaniem i zaoszczędzą nerwów kiedy deadline goni a komputer właśnie postanowił zwolnić ;) 

Do 20 marca program AVG możesz kupić ze zniżką 30%  poniżej znajdziesz informację gdzie wpisać kod rabatowy avg_fit. 
4 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.