❅Blogmas #5❅ - ❅Upominki ze spotkania blogerek❅

Z listopadowego spotkania wróciłyśmy z ogromem toreb, torebeczek a finalnie dużego kartonu wypakowanego kosmetykami i innymi przyjemnościami. Z przyjemnością wzięłam udział w licytacji i tym sposobem nabyłam wspaniały zestaw kosmetyków Yves Rocher, jeden z produktów Mixit, Foods by Ann i wspaniały zestaw marki Equilibra. W końcu dziewczyny przekonały mnie do szamponu tej marki - okazało się, że w moich zbiorach mam ich aż 3! Użyłam raz - miłość, użyłam drugi raz - miłość x2, użyłam trzeci raz - miłość bez granic! Także dzięki dziewczyny, że w końcu przekonałyście mnie żebym sprawdziła ten produkt. To co nie przedłużamy i przechodzimy do kosmetycznych nowości :)?






Koronkowa - http://koronkowa.pl/ Bohomoss - https://bohomoss.com/pl/ 
Yves Rocher - https://www.yves-rocher.pl/ | Rossmann - https://www.rossmann.pl/ 
Equilibra - http://www.equilibra.pl/ | Pachnąca szafa - https://pachnacaszafa.pl/ 
Janda - https://www.janda.pl/ | Foods by Ann - https://foodsbyann.com/ 
Le Petit Marseillais - https://www.le-petit-marseillais.pl/ 
| Full Mellow - https://www.full-mellow.pl/ | Carex - https://www.carex.pl/
 | Original Source - https://www.originalsource.pl/ | Luksja - http://luksja.pl/
 | Nutka - http://nutka-kosmetyki.pl/ | Liqpharm - https://www.liqpharm.pl/ 
Vis Plantis - https://www.visplantis.pl/ | Dermedic - https://www.dermedic.pl/
 | Resibo - https://resibo.pl/ | Mill Clean - http://millclean.pl/
 | Mixit - https://www.mixit.pl/ | Candle Lite - https://candlelite.pl/  | Laq - http://laq.pl/ | Zojo Elixirs - https://zojoelixirs.com/  | Bispol - http://www.bispol.pl/ 



















1. Kalendarz Balea - maseczka do włosów, 20ml
2. Kalendarz Douglas Belive in angels - ujędrniający krem na dzień Daytox, 10ml
3. Kalendarz Douglas Skin care - liftingująco - ujędrniające serum, 4ml
4. Kalendarz Yves Rocher - wzmacniająca baza do paznokci, 5ml
5. Kalendarz Metro - balsam do ciała Sebamed, 15ml




2 komentarze

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.