Summer challange by blogger ♥

Niemal miesiąc minął od zorganizowanego Summer challange by blogger. Dziś pozostały tylko wspomnienia i testy nowości. Spotkałyśmy się w Chełmie bo właśnie tam tętni życie blogowych spotkań, tym razem jednak mała zmiana lokalizacji i spędziłyśmy niedzielne popołudnie w samym centrum miasta. Szczytny cel przyświecał tym babskim plotkom - a firmy postarały się aby produkty na licytacji były ciekawe. 
Po wspólnym obiedzie miałyśmy okazję wziąć udział w pokazie Moniki Mielniczuk, która prowadzi swój salon w Chełmie ale jest też niezależną instruktorką zdobień na hybrydach. Monika z pasją i zaangażowaniem przedstawiła nam swoje techniki oraz zdradziła co nie co z tajników swojej pracy. 
Lubie te nasze spotkania kiedy kilkanaście dziewczyn, które widuje się regularnie może po raz kolejny zasiąść w swoim towarzystwie. To idealna chwila żeby nacieszyć się blogowymi znajomościami, które trwają już od kilku lat. 

Po pokazie przyszedł czas na licytację na rzecz małej Lidki, udało się zebrać 950zł. Mamy nadzieję, że pieniążki choć trochę pomogą w realizacji rehabilitacji a ta małej Lidce jest niestety bardzo potrzebna. 
Do domu wróciłam z całą górą nowości zarówno od sponsorów jak z wylicytowanych rzeczy. Część jest już w fazie testów :)

OFiga W.Organics Shoutme hm Media Rodzina Enklare Natural Cosmetics NOVIA BLANCA Dreams wydawnictwoWydawnictwo Zielona Sowa Liqpharm Babo Indigo Lublin Laqell La Mer Biżuteria Magiczne Ogrody Rapid Whiteessence Catrice cosmetics Allebeauty Chełm Yasumi Polska


8 komentarzy

Jeśli blog Ci się spodobał - zaobserwuj i zostań ze mną na dłużej :)!

Obsługiwane przez usługę Blogger.